6 Σεπτεμβρίου, 2021

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας για την απώλεια του Μίκη Θεοδωράκη

Η Ελλάδα, αλλά και όλος ο κόσμος, θρηνεί για την απώλεια του Μίκη Θεοδωράκη, ενός από τους μεγαλύτερους μουσικοσυνθέτες, αλλά και ενός μαχητή των ιδανικών της ειρήνης και της ελευθερίας.

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ Ν.Π.Δ.Δ. «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε, στις 6 Σεπτεμβρίου 2021, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00π.μ. σε διά περιφοράς συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας» για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΝΠΔΔ «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη διά περιφοράς συνεδρίαση    στις 6 Σεπτεμβρίου   2021 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δήμου στον 1ο όροφο του δημαρχιακού κτηρίου, για να συζητήσουμε το παρακάτω θέμα:

Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας που θα γίνει τη Τρίτη 07/09/2021 και ώρα 11.00π.μ.