14 Δεκεμβρίου, 2023

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση του Δημ. Συμβουλίου.

Σας προσκαλούμε στις 18 Δεκεμβρίου 2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 19:00 σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής.

Σας προσκαλούμε στις 18/12/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο 4ο Δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.

Την Τετάρτη 13/12/2023, εκπαιδευτικοί και μαθητές της Δ1 και Δ2 και Δ3 τάξης του 4ου Δημοτικού Σχολείου επισκέφθηκαν το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας, ξεναγήθηκαν στους χώρους της Δομής , ενημερώθηκαν και συζήτησαν για το έργο και τη λειτουργία του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Προσκλήσεις σε συνεδριάσεις του Δημοτικού Συμβουλίου.

Σας προσκαλούμε στις 18 Δεκεμβρίου 2022, ημέρα Δευτέρα  και ώρα 18:00 σε ειδική, τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Προσκλήσεις σε συνεδριάσεις του Δημοτικού Συμβουλίου.