Ανακοινώσεις για 3 Διαγωνισμούς από την Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι κατά τις ημέρες του  καύσωνα και για την προστασία των αστέγων
Από τη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, Δημόσιας Υγείας, παιδείας και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνετα

ΚΥΡΒΕΙΑ 2024 – ΠΕΜΠΤΗ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ 1.ΜΥΡΤΟΣ Αυλή Ιερού Ναού Αγίου Αντωνίου Ρεσιτάλ κιθάρας  με  τον διαπρεπή κιθαρίστα  ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ Έναρξη: 9:30 μ.μ Είσοδος: Ελεύθερη Οργάνωση : Πολιτιστική Επιτροπή Μύρτου 2.ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ (ΕΠΙΣΥΝΑΨΗ ΑΡΧΕΙΩΝ) ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 142 ΤΗΛ. 2813 013 218 – 6932 858624 Facebook – ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ www.theatrikiskini.gr Email: […]

Με εξαιρετική επιτυχία και με την παρουσία πλήθος κόσμου πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση  «Πόντος – Κρήτη,
Με την προϊσταμένη της Εφορείας Αρχαιοτήτων  Νομού Λασιθίου Χρύσα Σοφιανού,  είχε συνάντηση ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σχολική Επιτροπή Β/Βάθμιας Εκπαίδευσης
Ιεράπετρα 31.10.2014
[xyz-ihs snippet=”divclearboth”]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 1η
Προμήθεια φωτοτυπικού χαρτιού μεγέθους Α4 και Α3

Η  Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας  πρόκειται να προβεί στην Προμήθεια φωτοτυπικού χαρτιού μεγέθους Α4 και Α3 για τα Σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προϋπολογισθείσας συνολικής δαπάνης με ΦΠΑ  5202,90€ με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή.

Προσφορές γίνονται δεκτές στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ ( κτίριο Δημαρχείου 1ος όροφος Πλατεία Κανουπάκη 1 ) μέχρι και την Παρασκευή 7 Νοεμβρίου 2014 και τις ώρες, από 8:00. – 15:00.

Λεπτομέρειες των προς προμήθεια ειδών  βρίσκονται στα Γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερώνονται τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, στο τηλέφωνο 2842340364 (Αρμόδια υπάλληλος κα Προεστάκη Ελισάβετ.)

Για την υποβολή των προσφορών γίνονται δεκτοί φυσικά πρόσωπα, γραμμένα στα οικεία μητρώα του άρθρου 7 του ΕΚΠΟΤΑ, συνεταιρισμοί και ενώσεις προμηθευτών.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 2η
Συντήρηση καυστήρων και λεβήτων θέρμανσης

Η  Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας  προτίθεται  να προβεί σε εργασίες για την συντήρηση καυστήρων και λεβήτων θέρμανσης Σχολείων  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προϋπολογισμού  787,20  ευρώ, με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή.

Προσφορές γίνονται δεκτές στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ ( κτίριο Δημαρχείου 1ος όροφος Πλατεία Κανουπάκη 1 ) μέχρι και την Παρασκευή 7 Νοεμβρίου 2014 και τις ώρες, από 8:00 – 15:00.

Λεπτομέρειες των προς προμήθεια ειδών  βρίσκονται στα Γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερώνονται τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, στο τηλέφωνο 2842340364 (Αρμόδια υπάλληλος κα Προεστάκη Ελισάβετ).

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 3η
Συντήρηση Μηχανημάτων Κλιματισμού

Η  Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας  προτίθεται να προβεί σε εργασίες «Συντήρηση Μηχανημάτων Κλιματισμού» των Σχολείων  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προϋπολογισμού  1968 ευρώ, με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή.

Προσφορές γίνονται δεκτές στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ ( κτίριο Δημαρχείου 1ος όροφος Πλατεία Κανουπάκη 1 ) μέχρι και την Παρασκευή 7  Νοεμβρίου 2014 και τις ώρες, από 8:00. – 15:00.

Παράρτημα πληροφοριών & υπερσυνδέσεων

[checklist icon=”arrow” iconcolor=”” circle=”yes”]