Για μίσθωση ακινήτηου στη ΔΚ Μύρτου

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Ο Δήμος Ιεράπετρας καλεί τα αθλητικά σωματεία που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην παρέλαση για την Εθνική Επέτειο της «28ης Οκτωβρίου 1940»  να το δηλώσουν μέχρι τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στα τηλέφωνα 2842340313 & 6956622920 ή στο email: ierapetra@0448.syzefxis.gov.gr

ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ
Δημοσιεύτηκαν οι πίνακες κατάταξης, απορριπτέων και προσληπτέων που αφορούν τη με αριθμό πρωτ. 13294/29-8-2024 (ΑΔΑ:9Ο5ΝΩΡ8-7ΩΥ) της ΣΟΧ 4/2024

Ιεράπετρα 04.04.201

«Αγαπητές Συνδημότισσες

Αγαπητοί Συνδημότες

[dropcap]Ε[/dropcap]ύχομαι το ελπιδοφόρο μήνυμα της Ανάστασης του Θεανθρώπου να αναπτερώσει τις ελπίδες μας, να αναστηλώσει τις προσδοκίες μας και να μας προσδώσει αισιοδοξία ώστε να υπερβούμε τις προκλήσεις της καθημερινότητας και να συνεχίσουμε να διεκδικούμε τους στόχους μας.

Το Αναστάσιμο φως να φωτίζει τη ζωή και τη σκέψη μας, να ζεσταίνει τις καρδιές μας και να μας οδηγεί στο δρόμο της αγάπης, της ομόνοιας και της αλληλεγγύης.

Εύχομαι ολόψυχα σε όλους,

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα»

dimarxos-1

Θεοδόσιος Καλαντζάκης