ΕΕΤΑΑ – Παιδικοί Σταθμοί 2013 – 2014. Οριστικά αποτελέσματα για Δήμο Ιεράπετρας

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

ΕΕΤΑΑ – Παιδικοί Σταθμοί 2013 – 2014. Οριστικά αποτελέσματα για Δήμο Ιεράπετρας

[dropcap]Δ[/dropcap]ημοσιεύουμε τα οριστικά αποτελέσματα για το πρόγραμμα της ΕΕΤΑΑ – Δράση : “Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής ζωής – Βρεφικοί – Παιδικοί Σταθμοί – ΚΔΑΠ” που αφορούν τον Δήμο Ιεράπετρας (για ενημέρωση των δημοτών και επειδή ο ιστοχώρος της ΕΕΤΑΑ συχνά – σε τέτοιες περιπτώσεις – βρίσκεται εκτός λειτουργίας).

Μετά την οριστικοποίηση των συνολικών πρόσθετων πόρων που θα διατεθούν στο πρόγραμμα, θα πραγματοποιηθεί συμπληρωματική τοποθέτηση παιδιών σε διαθέσιμες θέσεις με βάση τον πίνακα επιλαχουσών γυναικών. Οι εντολές τοποθέτησης των ωφελούμενων γυναικών, θα είναι διαθέσιμες στο site της ΕΕΤΑΑ έως την Παρασκευή 30/8/2013.

Οι ωφελούμενες γυναίκες θα πρέπει να τις αναζητήσουν, στη δομή όπου έχουν επιλεγεί, προκειμένου να εγγράψουν το ή τα παιδιά τους μέχρι και τις 13/9/2013.

Περισσότερα στον επίσημο ιστοχώρο της ΕΕΤΑΑ  www.eetaa1.gr (πηγή)(ενδέχεται να είναι εκτός λειτουργίας λόγω υπερφόρτωσης επισκέψεων)

(1η δημοσίευση/έκδοση  – Δευτέρα 26-8-2013 – 7:23 )

[separator top=”40″ style=”dotted”]

ΕΕΤΑΑ – Δήμος Ιεράπετρας – Οι ωφελούμενες γυναίκες ανά δομή (οριστικά αποτελέσματα)