Χημικές Αναλύσεις Νερού Ύδρευσης
Πρόσκληση για τη Συνεδρίαση του ΔΣ τη Δευτέρα 17/06/2024
Aνακοίνωση για την πρόσληψη προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου
Τον πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Ιεράπετρας δέχθηκε στο γραφείο του ο Δήμαρχος Εμμανουήλ Φραγκούλης.
Συνάντηση με τον πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ. του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος  Τμήμα Ανατολικής Κρήτης

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 13.04.2020

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου σε Ζαχαροπλαστείο της πόλης

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν από καρδιάς την επιχείρηση ΒΕΤΕΡΑΝΟ, που ενισχύει και στηρίζει με τις δωρεές της είτε σε ψωμί είτε σε είδη φούρνου ή γλυκίσματα τα ωφελούμενα άτομα της Δομής του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Ιδιαίτερα αναφορά θέλουμε να κάνουμε και να ευχαριστήσουμε δημόσια την διεύθυνση του ζαχαροπλαστείου τον κύριο Πάγκαλο και τους συνεργάτες του που είναι πάντα δίπλα μας και μας στηρίζουν για να μπορέσουμε να κάνουμε το έργο της προσφοράς μας πιο μεγάλο! Σας ευχαριστούμε από καρδιάς και ευχόμαστε να είστε σύντομα πάλι κοντά μας πιο δυνατοί!

Η Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου