13 Απριλίου, 2020

Απάντηση από τον πρόεδρο του Λιμενικού Ταμείου σχετικά με τη δημόσια διαβούλευση του έργου για το Λιμένα Ιεράπετρας

Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο δεν είχε λάβει κανένα επίσημο έγγραφο από καμία Δημοτική Παράταξη που να ζητάει παράταση ή να καταθέτει συγκεκριμένες προτάσεις.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου σε Ζαχαροπλαστείο της πόλης

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το προσωπικό της Δομής ευχαριστούν από καρδιάς την επιχείρηση ΒΕΤΕΡΑΝΟ

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου το μήνα Μάρτιο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Μάρτιο.

Αίτηση γενική προς Δήμο

Αίτηση για περισυλλογή αδέσποτων (Τ.Τ.Ο.Α.)

Υπεύθυνη δήλωση απόσυρσης εγκαταλελειμμένου οχήματος

Κατάθεση αντιρρήσεων ως προς κλήση σε ακρόαση

Καταγγελία προς Δημοτική Αστυνομία

“Εργασίες Καθαρισμού – απολύμανσης στο Δήμο Ιεράπετρας”

Ενα βασικό μέτρο πρόληψης του Δήμου Ιεράπετρας ενάντια στον covid 19 που μας ταλαιπωρεί το τελευταίο διάστημα είναι το πλύσιμο και η απολύμανση των δημόσιων χώρων.