Συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 07.07.2014

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Εμμανουήλ Φραγκούλης σας προσκαλεί
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,  δέκα τεσσάρων (14) ατόμων,

ΘΕΜΑ:  «Πρόσκληση σε Δ.Σ.» Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 25η  Ιουλίου 2024,  ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:30 στη μικρή αίθουσα Μελίνα Μερκούρη, 1Ος όροφος, επί της οδού Δημοκρατίας 31  με θέματα:

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής. Σας προσκαλούμε στις 23/07/2024, ημέρα Τρίτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετραςπου θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 (Γραφείου Δημάρχου) στον 3ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα: 1 Διαγραφή τελών άρδευσης, λόγω λανθασμένων χρεώσεων της υπηρεσίας.(Εισηγητής: […]

Συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 07.07.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
Ιεράπετρα 03.07.2014
Αρ. Πρωτ  9880

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της  Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 07.07.2014, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00 στην αίθουσα συσκέψεων του Δήμου (παραπλεύρως γραφείου Δημάρχου),για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα συνημμένα θέματα της ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 75 του Ν.3852/2010 (ΦΕΚ Α’ 87).

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

Θέμα 1ο: Εισήγηση για επιβολή προστίμου σε παιδότοπο

Θέμα 2ο:  Εισήγηση για επιβολή προστίμου σε παιδότοπο

Θέμα 3ο: :  Εισήγηση για επιβολή προστίμου σε παιδότοπο

Θέμα 4ο: Οριστική αφαίρεση άδειας λειτουργίας καταστήματος

Θέμα 5ο:  Aνάκληση  άδειας λειτουργίας καταστήματος
Εισηγητής:  Τσικαλουδάκη Θεονύμφη

Θέμα 6ο: Αίτηση Δέσποινας Μουρελάτου για χορήγηση προέγκρισης ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «επιχείρηση μαζικής εστίασης  και χώρου αναψυχής » στον Κουτσουρά ΔΕ Μ. Γιαλού.
Εισηγητής:  Τσικαλουδάκη Θεονύμφη

Θέμα 7ο:  Αίτηση  Xελιδώνη ΄Αννας  για χορήγηση προέγκρισης ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «επιχείρηση μαζικής εστίασης» στο Μύρτο.

Ο Πρόεδρος της  Επιτροπής Ποιότητας  ΖωήςSIFIS-ANASTASAKIS-PORTRAIT

Ιωσήφ Αναστασάκης