24 Οκτωβρίου, 2014

Τη Δευτέρα το βράδυ η επετειακή εκδήλωση του δήμου Ιεράπετρας για την 28η Οκτωβρίου

Το απόγευμα της Δευτέρας 27 Οκτωβρίου στις 19:00 στην αίθουσα Μελίνα Μερκούρη θα πραγματοποιηθεί η επετειακή εκδήλωση του δήμου Ιεράπετρας για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου.

Για τα προβλήματα των ΑΜΕΑ συζήτησαν ο δήμαρχος και ο σύλλογος ΑΜΕΑ

Τα προβλήματα των ΑΜΕΑ και οι ελλείψεις του συλλόγου τους ήταν το βασικό θέμα της συνάντησης που πραγματοποιήθηκε μεταξύ του δημάρχου Ιεράπετρας, προέδρου της ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α, με τον πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ των ΑΜΕΑ.

Πρόσληψη 3 ατόμων για το πρόγραμμα «Eναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής»

Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας : πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά ενός (3) ατόμων για την υλοποίηση του ευρωπαϊκού προγράμματος «Eναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής»