13 Νοεμβρίου, 2015

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 17.11.2015

Καλείσθε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στο Δημοτικό Κατάστημα την 17 του μηνός Noεμβρίου έτους 2015, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ Ιεράπετρας

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ του Δήμου Ιεράπετρας στις 13 Νοεμβρίου 2015, ημέρα Παρασκευή και ώρα 18:00 μ.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στο κτίριο «Μελίνα Μερκούρη».

Τοποθέτηση του Δημάρχου στην ανακοίνωση της Δ.Ο.Υ. Αγίου Νικολάου

«... Η συγκεκριμένη στάση και συμπεριφορά από την Διεύθυνση της Δ.Ο.Υ κρίνεται πραγματικά απαράδεκτη σε μια δύσκολη εποχή για τις δημόσιες υπηρεσίες και τους δήμους...»

Απεστάλη η Ανθρωπιστική Βοήθεια στο Νησί της Κω

Απεστάλη η ανθρωπιστική βοήθεια την Πέμπτη 12 Νοεμβρίου. Εβδομήντα κούτες είδη πρώτης ανάγκης από την Ιεράπετρα για τους πρόσφυγες των νησιών.

Πρόσκληση για Διπλή Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 16.11.2015

Σας προσκαλούμε στις 16 Νοεμβρίου 2015, ημέρα Δευτέρα σε συνεδρίαση στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.