16 Μαΐου, 2016

Το Road Trip του Travel Massive στον Δήμο Ιεράπετρας

Επαγγελματίες από τον χώρο του Τουρισμού επισκέφτηκαν τον Δήμο Ιεράπετρας. Η συμμετοχή σε τέτοιες δράσεις δημιουργεί συνθήκες εξωστρέφειας και τουριστικής δικτύωσης δηλώνει ο Δήμαρχος Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 19.05.2016

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 19 Μαϊου 2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Ανακοίνωση για κλήρωση μελών επιτροπής την Πέμπτη 19.05.2016

Γνωστοποιούμε ότι η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την Πέμπτη 19/05/2016, ώρα 10:00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη τακτικών και αναπληρωματικών μελών.

Ευχές από τον Δήμαρχο Ιεράπετρας στους μαθητές των πανελλαδικών εξετάσεων

«Αγαπητά μας παιδιά. Με αφορμή την έναρξη των πανελλαδικών εξετάσεων, σας εύχομαι ολόψυχα από καρδιάς καλή δύναμη και καλή επιτυχία. ...»

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 17.05.2016

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 17η του μηνός Μαΐου ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.