8 Απριλίου, 2015

Μήνυμα Δημάρχου Ιεράπετρας για το Πάσχα

«...Με το ανέσπερο φως να φωτίζει τις καρδιές και τα βήματα όλων μας, φέρνοντάς μας ελπίδα και αισιοδοξία, και με οδηγό μας την πίστη και την αγάπη, εύχομαι ολόψυχα σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!....»

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 14.04.2015

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας την 14 του μηνός Aπριλίου έτους 2015, ημέρα Τρίτη και ώρα 9:00 πμ. Πίνακας θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Διεθνής Διαγωνισμός : Εγκατάσταση επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Αγ. Ιωάννη

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει Διεθνή Δημόσιο ανοιχτό ηλεκτρονικό μειοδοτικό διαγωνισμό , με σφραγισμένες προσφορές για τη προμήθεια με τίτλο «εγκατάσταση επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Αγ. Ιωάννη»

Διεθνής Διαγωνισμός : Eγκατάσταση επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Ανατολής

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει Διεθνή Δημόσιο ανοιχτό ηλεκτρονικό μειοδοτικό διαγωνισμό , με σφραγισμένες προσφορές για τη προμήθεια με τίτλο «εγκατάσταση επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Ανατολής»

Διεθνής Διαγωνισμός : Προμήθεια και εγκατάσταση συστήματος επεξεργασίας λυμάτων Οικισμού Αγ. Στεφάνου

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει Διεθνή Δημόσιο ανοιχτό ηλεκτρονικό μειοδοτικό διαγωνισμό , με σφραγισμένες προσφορές για τη προμήθεια με τίτλο «Εγκατάσταση επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Αγ. Στεφάνου»

Διαγωνισμός : Για εκμίσθωση σχολικού κυλικείου Γυμνασίου Κουτσουρά – Λυκείου Μακρύ-Γιαλού

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του Σχολικού κυλικείου, του Γυμνασίου Κουτσουρά -Λυκείου Μακρύ-Γιαλού. Ο διαγωνισμός θα γίνει την Πέμπτη 21 Μαΐου 2015 και ώρα 13:00 μ.μ.

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του σχολικού κυλικείου του Α Λυκείου Ιεράπετρας

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του Σχολικού κυλικείου, εκμίσθωση του Σχολικού κυλικείου, του Α Λυκείου Ιεράπετρας. Ο διαγωνισμός θα γίνει την Πέμπτη 21 Μαΐου 2015 και ώρα 13:30 μ.μ.