9 Ιουλίου, 2014

Διαγωνισμός : Καθαρισμός Δημοτικών αφοδευτηρίων και αύλειων χώρων αυτών

Διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές, για την εργασία δημοτικών αφοδευτηρίων Δήμου (ανατολικά του Δημαρχείου, Καλέ , Λαϊκής Αγοράς, Γυμναστηρίων και των αύλειων χώρων αυτών για χρονικό διάστημα δέκα μηνών από την υπογραφή της σύμβασης).

Εκμίσθωση δημοτικού ακινήτου πλησίον του ΟΤΕ Ιεράπετρας ως χώρος στάθμευσης οχημάτων

Δημόσια ανοικτή πλειοδοτική προφορική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού ακινήτου επί των οδών Μιχαήλ Κόρακα και Νικηφόρου Φωκά, πλησίον του ΟΤΕ Ιεράπετρας. Η δημοπρασία είναι 22.07.2014 ημέρα Τρίτη. Τιμή εκκίνησης ορίζεται το ποσό των 53.505.78 ευρώ

Διαγωνισμός : «Προμήθεια αντλητικών συγκροτημάτων και προμήθεια εγκαταστάσεων ύδρευσης»

Ανοιχτός διαγωνισμός για «Προμήθεια αντλητικών συγκροτημάτων και προμήθεια εγκαταστάσεων ύδρευσης». Ο συνολικός ενδεικτικός προϋπολογισμός και για τις δύο προμήθειες είναι 73.431,00€. H δημοπρασία θα διεξαχθεί την 01.08.2014 ημέρα Παρασκευή.

Αποτελέσματα για την πρόσληψη δέκα επτά (17) ατόμων (εποχικό προσωπικό) στον Δήμο Ιεράπετρας

Ανακοίνωση αποτελεσμάτων για : Πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δέκα επτά (17) ατόμων για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών του Δήμου Ιεράπετρας, που εδρεύει στην Ιεράπετρα.